Suche

Oddziały firmy

Cały obraz – za jednym kliknięciem. Tutaj dowiesz się, gdzie znajdują się nasze oddziały, jakie usługi oferują i jak się z nimi skontaktować.

Oddziały REMONDIS Industrie Service


Lokalizacje grupy REMONDIS

Odkryj świat REMONDIS z około 800 oddziałami i firmami stowarzyszonymi w ponad 30 krajach w Europie, Afryce, Azji i Australii.

Lokalizacje grupy REMONDIS

Przemysł

W zakładach przemysłowych codziennie używa się wielu urządzeń, które są zasilane bateriami litowo-jonowymi. Należy je odpowiednio przechowywać, a pod koniec żywotności przetransportować i zutylizować zgodnie z przepisami.

RETRON to innowacyjny system, który oferuje Ci także kompleksową obsługę w jednym miejscu. Używane są certyfikowane kontenery RETRON, które z uwagi na unikatową izolację nadają się najlepiej do bezpiecznego magazynowania i transportu uszkodzonych baterii, które są już praktycznie zużyte.

Prócz zapewnienia pojemników i transportu baterii litowo-jonowych RETRON będzie Twoim niezawodnym partnerem w zakresie fachowej utylizacji baterii w każdym stanie.

Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego, aby uzyskać niewiążącą poradę w zakresie kompleksowego serwisu i indywidualnych możliwości systemu RETRON.

U nas uzyskasz informacje na temat

  • RETRON jako system zawrotów dla baterii przemysłowych celem spełnienia obowiązku zapewnienia zwrotu zgodnie z ustawą o bateriach i akumulatorach,
  • obchodzenia się z bateriami litowo-jonowymi w zakładzie pracy,
  • prawidłowej utylizacji baterii litowo-jonowych w każdym stanie,
  • bezpiecznego magazynowania baterii litowo-jonowych,
  • zgodnego z przepisami transportu baterii litowo-jonowych

RETRON GmbH // Przedsiębiorstwo z Grupy REMONDIS