Suche

Oddziały firmy

Cały obraz – za jednym kliknięciem. Tutaj dowiesz się, gdzie znajdują się nasze oddziały, jakie usługi oferują i jak się z nimi skontaktować.

Oddziały REMONDIS Industrie Service


Lokalizacje grupy REMONDIS

Odkryj świat REMONDIS z około 800 oddziałami i firmami stowarzyszonymi w ponad 30 krajach w Europie, Afryce, Azji i Australii.

Lokalizacje grupy REMONDIS

Przedsiębiorstwa komunalne

Baterie litowo-jonowe są używane w wielu codziennych sprzętach elektrycznych. W przypadku utylizacji baterii litowo-jonowych użytkownik bardzo często trafiają w pierwszej kolejności do komunalnych zakładów recyclingowych lub zakładów przyjmujących materiały nadające się do recycklingu.

W punktach przyjmujących materiały nadające się do recycklingu baterie litowo-jonowe są zbierane i składowane przed ich transportem do zakładów przyjmujących materiały nadające się do recycklingu. W przypadku uszkodzonych lub całkowicie rozładowanych akumulatorów może dojść do pożarów, a w najgorszym przypadku do wybuchów.

Dla zapewnienia bezpieczeństwa pracownic i pracowników i aby ograniczyć rozprzestrzenienie się potencjalnych reakcji na otoczenie, konieczne jest bezpieczne magazynowanie baterii litowo-jonowych.

Kontenery RETRON nadają się idealnie do bezpiecznego magazynowania na miejscu, a także zgodnego z przepisami transportu baterii litowo-jonowych. Prócz ochrony przez system pojemników RETRON, przejmuje prawidłową utylizację baterii litowo-jonowych w każdym stanie.

Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego, aby uzyskać niewiążącą poradę dotyczącą kompleksowego serwisu i indywidualnych możliwości systemu RETRON.

U nas uzyskasz następujące informacje

  • obchodzenie się z bateriami litowo-jonowymi
  • zgodna z przepisami utylizacja baterii litowo-jonowych w każdym stanie
  • bezpieczne magazynowanie baterii litowo-jonowych
  • zgodny z przepisami transport baterii litowo-jonowych

RETRON GmbH // Przedsiębiorstwo z Grupy REMONDIS