Suche

Oddziały firmy

Cały obraz – za jednym kliknięciem. Tutaj dowiesz się, gdzie znajdują się nasze oddziały, jakie usługi oferują i jak się z nimi skontaktować.

Oddziały REMONDIS Industrie Service


Lokalizacje grupy REMONDIS

Odkryj świat REMONDIS z około 800 oddziałami i firmami stowarzyszonymi w ponad 30 krajach w Europie, Afryce, Azji i Australii.

Lokalizacje grupy REMONDIS

Handel

Baterie litowo-jonowe są używane w najróżniejszych branżach i zakładach. Prócz obchodzenia się z samodzielnie zużytymi bateriami przedsiębiorstwa handlowe, jak na przykład markety z elektroniką czy sprzedawcy rowerów elektrycznych, muszą przestrzegać obowiązku przyjmowania zwrotów baterii litowo-jonowych.

Przed Tobą wyzwanie polegające na tym, aby bezpiecznie przechować, przetransportować zgodnie z przepisami i prawidłowo zutylizować potencjalnie niebezpieczne baterie litowo-jonowe. Jest to kompleksowa procedura przestrzegania i stosowania wszystkich przepisów. Kłopot z samodzielnym egzekwowaniem tych wymogów mają w szczególności mniejsze przedsiębiorstwa. Mowa tu o sytuacji, która wymaga natychmiastowego działania.

Rozwiązaniem jest RETRON. U nas uzyskasz pełne wsparcie w zakresie baterii litowo-jonowych. Począwszy od bezpiecznego magazynowania poprzez zgodny z przepisami transport aż po właściwą utylizację baterii każdego typu RETRON będzie Twoim niezawodnym partnerem.

Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego, aby uzyskać niewiążącą poradę co do kompleksowego serwisu i indywidualnych możliwości systemu RETRON.

U nas uzyskasz informacje na temat:

  • postępowania z bateriami litowo-jonowymi w zakładzie
  • prawidłowej utylizacji baterii litowo-jonowych w każdej sytuacji
  • bezpiecznego składowania baterii litowo-jonowych
  • zgodnego z przepisami transportu baterii litowo-jonowych

RETRON GmbH // Przedsiębiorstwo z Grupy REMONDIS