Suche

Oddziały firmy

Cały obraz – za jednym kliknięciem. Tutaj dowiesz się, gdzie znajdują się nasze oddziały, jakie usługi oferują i jak się z nimi skontaktować.

Oddziały REMONDIS Industrie Service


Lokalizacje grupy REMONDIS

Odkryj świat REMONDIS z około 800 oddziałami i firmami stowarzyszonymi w ponad 30 krajach w Europie, Afryce, Azji i Australii.

Lokalizacje grupy REMONDIS

Przystępna cena, ekologiczność, profesjonalizm, bezpieczeństwo – transportowanie akumulatorów litowo-jonowych przy pomocy produktów RETRON

Różnej wielkości pojemniki wykonane ze stali ocynkowanej ogniowo oferują odpowiednie rozwiązanie dla każdej wielkości baterii. Kolejna zaleta: bezpyłowe zbieranie akumulatorów w pojemnikach RETRON. Dzięki zastosowaniu specjalnych wkładek przeciwpożarowych można całkowicie zrezygnować z sypkich materiałów wypełniających. Ponadto pojemniki RETRON można ustawiać w stosy i podnosić, co czyni obsługę jeszcze wygodniejszą.

REMONDIS dba również o drogi utylizacji: ścisła sieć w grupie REMONDIS umożliwia transport baterii litowo-jonowych zgodnie z ADR oraz ich prawidłową utylizację.

Idealne rozwiązanie dla małych ilości odpadów niebezpiecznych

W przypadku niewielkich ilości akumulatorów litowo-jonowych lub innych odpadów niebezpiecznych, można dokonać ich połączonej utylizacji w obrębie grupy REMONDIS.

Zgodnie z prawem, ekologicznie i bardzo wygodnie: MIXX-TOUR to proste rozwiązanie usługowe. Od odbioru niewielkich ilości materiałów niebezpiecznych, poprzez transport zgodny z ADR, aż po utylizację w nowoczesnych zakładach utylizacji odpadów niebezpiecznych - z naszym partnerem MIXX-TOUR zawsze jesteście Państwo pod właściwą opieką.

MIXX-TOUR


RETRON GmbH // Przedsiębiorstwo z Grupy REMONDIS