Suche

Oddziały firmy

Cały obraz – za jednym kliknięciem. Tutaj dowiesz się, gdzie znajdują się nasze oddziały, jakie usługi oferują i jak się z nimi skontaktować.

Oddziały REMONDIS Industrie Service


Lokalizacje grupy REMONDIS

Odkryj świat REMONDIS z około 800 oddziałami i firmami stowarzyszonymi w ponad 30 krajach w Europie, Afryce, Azji i Australii.

Lokalizacje grupy REMONDIS

Dodatkowe bezpieczeństwo dla akumulatorów litowo-jonowych

Nowy, wspaniały, elektroniczny świat: Elektromobilność, urządzenia komunikacyjne, narzędzia, elektryczne przedmioty codziennego użytku. Coraz więcej urządzeń zasilanych jest bateriami litowo-jonowymi. Dostarczają one energii - ale mogą one również stanowić duże zagrożenie, gdy są uszkodzone lub nie są w pełni rozładowane. Reakcja termiczna w baterii może spowodować pożar, a w najgorszym przypadku nawet wybuch.

Bezpieczne przechowywanie, zgodny z prawem transport i właściwa utylizacja baterii litowo-jonowych to złożone procesy, które stanowią ogromne wyzwanie dla handlu, samorządów i przemysłu. To sytuacja, która wymaga pilnego rozwiązania.

RETRON oferuje takie rozwiązanie: ognioodporne, elastyczne, łatwe do zarządzania, wygodne i proste.

Jedyny w swoim rodzaju system magazynowania i transportu składa się z pojemników ze stali ognioodpornej ze specjalną izolacją, całkowicie pozbawionych sypkich materiałów wypełniających. Dzięki temu logistyka na miejscu jest dziecinnie prosta. Mogą Państwo na nas liczyć również w przypadku zgodnego z ADR transportu baterii litowo-jonowych. Współpracujemy z wieloma firmami partnerskimi w ramach sieci REMONDIS, dzięki czemu klient otrzymuje kompleksową obsługę. Wiedzą Państwo, że RETRON jest zawsze po Państwa stronie jako kompetentny partner, aż po profesjonalną utylizację baterii litowo-jonowych.

Handel

Przedsiębiorstwa komunalne

Industrie

Przemysł

REMONDIS Industrie Service - recykling rozumiany całościowo

RETRON jest częścią REMONDIS Medison, która z kolei należy do grupy REMONDIS. REMONDIS jest jednym z największych na świecie usługodawców w zakresie recyklingu, serwisu i wody. Grupa przedsiębiorstw posiada oddziały i spółki stowarzyszone w ponad 30 krajach w Europie, Afryce, Azji i Australii. Ponad 30 000 pracowników pracuje tu dla około 30 milionów obywateli oraz tysiąca firm. Nasze podstawowe kompetencje to zadania w zakresie zbierania, transportu, składowania, przetwarzania, recyklingu i utylizacji odpadów niebezpiecznych. Obejmujemy cały łańcuch usług i zapewniamy możliwie najbardziej przyjazne dla środowiska rozwiązania. W imieniu przyszłości.

Więcej o usługach REMONDIS Industrie Service GmbH & Co. KG można dowiedzieć się na stronie internetowej remondis-medison.pl/


RETRON GmbH // Przedsiębiorstwo z Grupy REMONDIS