Suche

Oddziały firmy

Cały obraz – za jednym kliknięciem. Tutaj dowiesz się, gdzie znajdują się nasze oddziały, jakie usługi oferują i jak się z nimi skontaktować.

Oddziały REMONDIS Industrie Service


Lokalizacje grupy REMONDIS

Odkryj świat REMONDIS z około 800 oddziałami i firmami stowarzyszonymi w ponad 30 krajach w Europie, Afryce, Azji i Australii.

Lokalizacje grupy REMONDIS

Rozwiązania w zakresie bezpiecznego magazynowania i transportu baterii litowo-jonowych

System RETRON zapewnia elastyczne rozwiązania, mające na celu wspieranie działalności, przemysłu i handlu w zakresie zapewnienia jak najprostszego i najbezpieczniejszego zagospodarowania baterii litowo-jonowych. Bezpieczeństwo współpracowników a także bezpieczeństwo podczas transportu i w instalacjach do przetwarzania to dla nas priorytet. To ogromne wyzwanie i dodatkowo wielka odpowiedzialność, jaką sobie wytyczyliśmy podczas pracy w REMONDIS. Rozwiązaniem są systemy magazynowania i transportowania RETRON wyposażone w unikatowe pojemnikiw różnych rozmiarach.

Zapoznaj się z naszymi rozwiązaniami dotyczącymi baterii litowo-jonowych. RETRON będzie Twoim niezawodnym i kompetentnym partnerem począwszy od doradztwa i szkoleń, optymalizację logistyczną aż po produkcję pojemników i bezpieczny transport.

Przegląd

Produkty

Logistyka

Logistyka

Serwis

Serwis


RETRON GmbH // Przedsiębiorstwo z Grupy REMONDIS